รถเครน XCMG-QY50K-II มือสอง
ฟอร์ม ติดต่อผู้ขาย
บริษัท เจช้อปดีแอล จำกัด
64 หมู่ที่ 2 ตำบลคลองหก อำเภอคลองหลวง จังหวัดปทุมธานี 12120
หมายเลขประจำตัวผู้เสียภาษี 0135564019392
ส่งข้อความติดต่อผู้ขาย
แบรนด์: All Power
จัดส่งได้ภายใน 2 ถึง 3 สัปดาห์
กรุณาสอบถามราคาจากผู้ขายอีกครั้ง
รถเครน XCMG-QY50K-II มือสอง
  ลักษณะการบรรจุหีบห่อ:   เป็นการแพ็กกิ้ง แบบลังไม้
  ผู้ผลิต:   Kelenor
  ความคิดเห็นของลูกค้า:   0 ความคิดเห็นสาธารณะ   0 ความคิดเห็นสาธารณะ
  หมวดหมู่:   รถแม็คโคร CAT320GX
ต้นกำเนิดสินค้า: China
การบริการและรับประกัน: ยังไม่มีการรับประกัน
คืนเงินจำนวนเต็ม : หากไม่ได้รับสินค้า
X
Capacity: 200 GPM – 2000 GPM
Pressures: 40 – 355 psi
Maximum Working Pressures: 290 to 395 PSI
Speed: 1480,1760, 2900,2980, 3000 RPM
Dynamically Balanced Impeller extends bearing life and ensures smoother operation.
Designed and built as per UL 448 AND NFPA20 for maximum reliability.
Constructed in variety of metallurgies.
Available in 50 Hz and 60 Hz.
Drivers with gear boxes at electric and diesel speeds.
Designed for easy maintenance without interfering with piping.
Open line shaft, water lubricated construction for ease of maintenance.
Self-Venting Design eliminates vapor lock and the need for automatic air release valve
กลุ่มผลิตภัณฑ์เดียวกันที่น่าซื้อ
ราคา: 896,453.00 บาท 76,548.00 บาท       ประหยัด 819,905.00 บาท (91%) !